Doczekała się pokrojenia kolejna bluza...w zasadzie dwie. Potrzebne były czapki w stylu krasnali oraz komin, powstały aż trzy czapki z jednej bluzy...czwarta poszła dla siostry :-)
Strony
Etykiety
szyję
(8)
farby
(3)
metamofozy
(3)
kokardki
(1)
pielęgnacja włosów
(1)
trendy jesień 2013
(1)
upięcia
(1)
warkocz
(1)
czwartek, 20 lutego 2014
poniedziałek, 10 lutego 2014
Taka mała zmiana
Od dawna już myślałam o warkoczykach rasta na całej głowie...trochę się obawiałam czy będzie mi pasowała taka fryzura i jak sobie poradzę z jej zapleceniem, ale udało się, w rezultacie czuję się świetnie. A jak wyglądam ocenie sami.
sobota, 21 grudnia 2013
recykling
Nadszedł czas by pokazać dresowe spodnie poczynione jakiś czas temu z bluzy, ktora zalegała w szafie, ciepła grubsza podbita puszkiem dzianina, świetnie sprawdza się w użytku, dodam tylko, że udało mi się z rękawów uszyć drugie;-)
wtorek, 5 listopada 2013
tunika dla Lenki
poniedziałek, 28 października 2013
poniedziałek, 16 września 2013
Złocisty rudy
Na rynku dostępnych jest wiele farb, można zakupić nawet te profesjonalne, ja wybrałam się do drogerii w poszukiwaniu idealnego rudego odcienia nie wpadającego w czerwień...hmmm ciężko znaleźć taką farbę, a jak się już znajdzie to okazuje się, że kolor kiepsko się trzyma lub przy ponownym farbowaniu zmienia się na dużo ciemniejszy.
Zapragnęłam ponownie być neonową pomarańczą, więc sięgnęłam po jedną z tańszych farb Garniera 7.40+ Miedziany blond , na próbę tylko grzywkę zafarbowałam tym kolorem, nie zadowolił mnie odpowiednio, więc udałam się ponownie po farbę L'Oreal mój stary sprawdzony kolor mango - intensywna miedź. By zobaczyć różnicę jaka jest pomiędzy obiema postaram się zrobić zdjęcie.
Co do innych farb, używałam również Natural & Easy 546 średni miedziany blond, ten odcień wychodzi wielotonowo i zdecydowanie mniej jaskrawo niż mango, ale efekt jest niesamowity, minus tej farby to szybka utrata koloru.
Zapragnęłam ponownie być neonową pomarańczą, więc sięgnęłam po jedną z tańszych farb Garniera 7.40+ Miedziany blond , na próbę tylko grzywkę zafarbowałam tym kolorem, nie zadowolił mnie odpowiednio, więc udałam się ponownie po farbę L'Oreal mój stary sprawdzony kolor mango - intensywna miedź. By zobaczyć różnicę jaka jest pomiędzy obiema postaram się zrobić zdjęcie.
Co do innych farb, używałam również Natural & Easy 546 średni miedziany blond, ten odcień wychodzi wielotonowo i zdecydowanie mniej jaskrawo niż mango, ale efekt jest niesamowity, minus tej farby to szybka utrata koloru.
niedziela, 15 września 2013
Trendy jesień 2013
Zaczynając od kolorów to zdecydowanie królują ciepłe blondy, toffi, miodowe, cynamonowe - brzmi to jak przepis na zimne dni...fakt jest taki, że to właśnie te kolory, które ogrzewają i przypominają nam barwy jesieni.
Na salony wchodzi nowa koloryzacja Flamboyage, są to włosy muśnięte słońcem, szczerze korzystam z niej już od dawna, a oto efekt mojej pracy.
Na salony wchodzi nowa koloryzacja Flamboyage, są to włosy muśnięte słońcem, szczerze korzystam z niej już od dawna, a oto efekt mojej pracy.
Subskrybuj:
Posty (Atom)








